Mój horoskop

Otwierasz oczy i widzisz wielką przestrzeń. Towarzysze podróży są, ale nie zakłócają Twojego spokoju. Wisz, że podróż w góry to najlepsze, co może się zdarzyć, bo tam odkrywasz nowe horyzonty, zdobywasz kolejne szczyty. Zanurzasz się w przyrodzie i bierzesz głębszy oddech. W górach czeka na Ciebie wszystko to, czego brakuje ci na co dzień. A szczęścia nigdy nie jest za wiele.

poniedziałek, 26 kwietnia 2010W dniach 23- 25.04.2010 odbył się 18 Rajd Pieszy Boryna "Na tropie Fromborka".
Trasa wiodła z Braniewa do Fromborka przez Cielętnik (piątek) oraz z Kadyn przez Tolkmicko, leśnictwo Nowy Wiek, Narusę, Ronin do Fromborka. Trasa wiodła czerwonym szlakiem kopernikowskim wzdłuż Zalewu Wiślanego. Oto kilka zdjęć

3 komentarze:

 1. Załuję, że mnie tam nie było :( Ale cóż :D Matura wzywa ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. nasz Borynka jest już pełnoletnia. co roku słychać Popka, który mówi, że więcej nie pójdzie - a jednak co roku jest z nami. co roku też Ania mówi, że to ostatnia boryna, więc mniejmy nadzieję, że tak jak Bartek chodzi, będzie ją organizowała:)
  a co do Ciebie Dagmaro, myślę, że gdybyś była z nami nic by się nie stało z Twoją maturą, za którą trzymam mocno kciuki!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dagmara, jak dobrze pamiętam, to zawsze masz problem z dotarciem na Borynę ;) W najlepszym przypadku pojawiasz się w połowie :P

  OdpowiedzUsuń